Jaunių R-7 II turo apžvalga Vilniuje: Įspūdingas „JProject-VVA“ pasirodymas

Gegužės 19 d. Vilniuje įvyko Lietuvos jaunių R-7 čempionato II turas, kuriame dalyvavo 8 komandos, suskirstytos į dvi grupes. Mūsų „JProject-VVA“ komanda pateko į B grupę kartu su Kauno SM „Gaja-Jurbarko SC-Šilutės Titanas“, RK „Klaipėdos Kovas“ ir Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komandomis.

Lietuvos regbis nuotrauka

„Dramatiškos grupės rungtynės“

Pirmose rungtynėse „JProject-VVA“ susitiko su Kauno SM „Gaja-Jurbarko SC-Šilutės Titanas“ komanda. Rungtynės buvo itin įtemptos ir baigėsi lygiosiomis 17-17, rodant abiejų komandų stiprią gynybą ir puolimą. Antrasis susitikimas su RK „Klaipėdos kovas“ komanda buvo dar įspūdingesnis. Rungtynių laikas buvo pasibaigęs, kai vilniečiai pralaiminėjo 17-19, tačiau per pridėtą laiką pavyko persverti rezultatą savo naudai ir laimėti 24-19. Trečiosiose rungtynėse „JProject-VVA“ susidūrė su stipria Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komanda ir pralaimėjo 5-22.

B grupėje „JProject-VVA“ ir Kauno SM „Gaja-Jurbarko SC-Šilutės Titanas“ komandos surinko po 6 taškus, tad teko skaičiuoti pelnytų ir praleistų taškų santykį. Dėl geresnio taškų santykio vilniečiai užėmė antrą vietą grupėje ir gavo galimybę kovoti dėl 3 vietos turnyre.

„Kova dėl trečios vietos turnyre“

Kovoje dėl 3 vietos „JProject-VVA“ susitiko su Šiaulių „Akademija-Vairas“ komanda. Pirmasis kėlinys buvo labai įtemptas ir baigėsi rezultatu 5-7 vilniečių nenaudai. Tačiau antrajame kėlinyje šiauliečių spaudimas buvo per stiprus, ir „JProject-VVA“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 10-31.

„Individualūs pasiekimai ir komandos dvasia“

Geriausiu „JProject-VVA“ komandos žaidėju buvo pripažintas Aidas Gaižauskas. Treneris Vidmantas džiaugėsi, kad pavyko surinkti komandą, nes tą dieną negalėjo atvykti kai kurie žaidėjai iš kito miesto. Vilniaus komandai padėjo ir trenerio Augusto auklėtiniai iš Geležinio vilko klubo. Treneris taip pat pabrėžė, kad antras turas buvo dėkingas dėl grupių pasiskirstymo, nes tai leido komandai kovoti dėl aukštesnės vietos grupėje, nors visos rungtynės buvo itin įtemptos ir sunkios.

„Trečiasis turas Kaune“

Paskutinis ir lemiamas Lietuvos jaunių R-7 čempionato turas vyks gegužės 25 d. Kaune. Tikimasi, kad „JProject-VVA“ komanda pasirodys ne mažiau ryžtingai ir sugebės pagerinti savo rezultatus.

Sėkmės „JProject-VVA“ komandai trečiajame ture!

II turo REZULTATAI, II turo TAŠKAI ir po dvejų turų TAŠKAI

Scroll to Top