apie mus

Vidmanto Valio regbio akademija

Apie Vidmanto Valio regbio akademiją

„Vidmanto Valio regbio akademija” – tai aukšto lygio regbio akademija, siūlanti profesionalias treniruotes ir tobulinimosi programas pradedantiesiems regbio žaidėjams. Mūsų misija – užtikrinti ugdančią ir palankią aplinką, kurioje žaidėjai galėtų tobulinti savo įgūdžius ir išnaudoti visą regbio sporto potencialą.

Per daugelį metų Vidmanto Valio regbio akademijai ir jos treneriams teko galimybė ir garbė dirbti su talentingais įvairaus amžiaus bei lygio regbio žaidėjais. VVA paslaugos yra teikiamos įvairiems klientams, tai ir jauniems pradedantiesiems, aukštųjų mokyklų studentų komandoms ar profesionaliems sportininkus, kurie siekia pagerinti savo žaidimą ir jį kilstelti aukštesnį, profesionalesnį lygį.

tikslai ir vertybės

VV akademijos tikslai ir vertybės

Vilniaus VšĮ “Vidmanto Valio akademija“ supažindina vaikus ir jaunuolius Vilniaus mieste su regbio sportu, skatina jų užimtumą bei dalyvavimą sportinėje veikloje.

Vilniaus VšĮ “Vidmanto Valio akademijos“ tikslas yra populiarinti regbį Vilniuje, kasmet rengti Vilniaus miesto regbio čempionatą, suburti vaikų ir jaunimo komandas atstovausiančias miestą Lietuvos regbio čempionate bei ruošti jaunuosius teisėjus ir trenerius. Siekdami tikslų stengiamės sukurti reikiamas, tinkamas ir patogias sąlygas treniruotėms ir varžyboms. Dirdami su vaikais, mes norime ugdyti orumą, pagarbą kitiems, skatinti savanorišką veiklą, bendruomeniškumą ir pilietiškumą.

Mes Vilniaus VšĮ “Vidmanto Valio akademija“ matome kaip didelę tvirtą bendruomenę, kurioje kiekvienas narys jaučia palaikymą ir paramą, kurioje viskas aikštėje ir už jos ribų yra pasiekiama komandiniu darbu ir tarpusavio pasitikėjimu. Pradėdami nuo vaikų mes norime išugdyti įvairių pajėgumų žaidėjų, kurie ateityje galėtų žaisti įvairaus lygio regbio – nuo poilsinio, mėgėjiško iki pusiau profesionalaus.

Vilniaus VšĮ “Vidmanto Valio akademija“ yra padalinta į skyrius atitinkančius Vilniaus miesto mikrorajonus, taip siekiant paskatinti ryšį tarp bendruomenės ir sporto komandos. Vienoje aplinkoje augę vaikai geriau pažįsta vieni kitus ir brandina daug tvirtesnį ryšį, kuris tik išryškėja žaidžiant vienoje komandoje.

Pradėk žaisti regbį

Prisijunk prie Vidmanto Valio regbio akademijos ir išmok žaisti regbį

Scroll to Top