Jūsų indėlis į pergales

Parama Vidmanto Valio regbio akademijai

Kviečiame šiais metais skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio
VŠĮ „Vidmanto Valio akademija“.

Tai būtų didelė parama klubui. Jums nutarus pajamų mokesčio skirti mūsų įstaigai, papildomai mokėti nieko nereikia. Kiekvienas gyventojas gali asmeniškai užpildyti prašymą.

Paramos gavėjo kodas306388865
Paramos gavėjo pavadinimasVŠĮ „Vidmanto Valio akademija“
AdresasPaberžės g. 16-16, LT-07155 Vilnius
Banko pavadinimasSEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaitaLT797044090107643503

Prašymą gyventojas (jo atstovas) gali pateikti tokiais būdais:

1. elektroniniu būdu per EDS. Prisijungus prie EDS (www.deklaravimas.vmi.lt) skiltyje „Deklaravimas” -> „Pildyti formą” iš dažniausiai pildomų formų pasirinkite „Prašymas skirti paramą”. Galite pildyti naują formą arba pildyti anksčiau pateiktos formos pagrindu.

Prašymą galima pateikti ir per e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

Nuo 2024-01-01 teikiama FR0512 formos (4 versija).

Bendrąją informaciją ir konsultacijas teikia VMI telefonu 1882.Būsime labai dėkingi!

Regbio treniruotės

VVA regbio akademija siūlo aukštos kokybės treniruočių programas tiems, kurie trokšta tapti sėkmingais regbio žaidėjais. Mūsų patyrę treneriai ir modernios treniruočių metodikos užtikrina norimą pažangą ir augimą šioje sporto šakoje.

Mitybos rekomendacijos

Gerai subalansuota mityba yra esminė sveiko ir sėkmingo sportininko dalis. Todėl teikiame išsamią mitybos rekomendacijų programą, kuri padeda siekti geriausių rezultatų ir užtiktinant puikią fizinę sveikatą.

Sporto švietimas

Esame didelę patirtį turinti regbio akademija, todėl siūlome išsamų sporto ugdymo paketą. Mūsų programa apima ne tik sportinį mokymą, bet ir psichologinį, taktinį paruošimą, kas užtikrina talento atsiskleidimą žaidimo aikštelėje.

Nuostabi vieta tobulėjimui ir aukštų tikslų pasiekimui! Dėkinga Vidmanto Valio regbio akademijai už nepakartojamą patirtį.

Erika Krukovskytė (14 m.)
Pradėk žaisti regbį

Prisijunk prie Vidmanto Valio regbio akademijos ir išmok žaisti regbį

Scroll to Top