„Vidmanto Valio akademijos“ šventinė bendruomenės vakaronė

„Vidmanto Valio akademijos“ šventinė bendruomenės vakaronė

Kaip ir kiekvienais metais, tradiciškai, metų pabaigoje, pasibaigus varžybų maratonui, regbio bendruomenė apibendrina nuveiktus darbus ir padėkoja kiekvienam, kuris prisidėjo siekiant geriausių rezultatų. Šių metų gruodžio 6 diena tapo dar labiau išskirtinė, nes šį žiemos vakarą šventę sutikome kaip Vidmanto Valio Akademija (VVA).

Akademijos bendruomenė susirinko VILNIUS PARK PLAZA viešbučio restorane. Į šventę sugūžėjo ne tik treneriai bei jaunieji sportininkai, jų palaikyti ir pasveikinti atėjo – tėveliai, artimieji, draugai, rėmėjai.

Šventiškai nusiteikusius svečius savanoriai kruopščiai suregistravo ir išdalino loterijos bilietus. O netrukus vakaro vedėja Lauryna Lopaitė įžanginiu žodžiu pasveikino visus susirinkusius pakviesdama iškilmingo žodžio tarti VVA prezidento, bendruomenės sielos ir trenerio Vidmanto Valio.

Vakaro metu buvo apdovanota jaunių komanda, treneris, kurie Lietuvos regbio jaunių čempionate užėmė trečiąją vietą.

Individualiais prizais pažymėti geriausi komandos žaidėjai: Matas Dubrovnikas, Motiejus Ragauskas, Dominykas Petrauskas, Mykolas Ramoška, Kajus Leonas Šurikov, Lukas Juzėnas ir rezultatyviausi komandos žaidėjai: Rokas Sakalas, Adomas Orlov, Adrijus Žepnickas, Kamilė Marčišauskaitė, Armandas Bernadišius ir Motiejus Ragauskas.

Pertraukėlių metu buvo rodomi įsimintiniausi 2023 metų regbio sezono momentai iš varžybų, kelionių bei vaikų vasaros stovyklos, užfiksuoti nuotraukose ir video reportažuose. O svečius į smagius žaidimus kvietė savanoriai. Vyko ir pažintinė viktorina, kurios metu buvo užduoti klausimai apie regbį Lietuvoje ir pasaulyje.

Vakaro šventės pabaigoje įteiktos padėkos Akademijos darbuotojams, treneriams, savanoriams ir tėveliams, kurie prisidėjo prie sėkmingos Akademijos veiklos pradžios.

Po visų sveikinimų ir apdovanojimų, įvyko visų labai laukta loterija, kurioje kiekvienas dalyvis turėjo atspėti kuo daugiau laimingų skaičių iš dvidešimties paskelbtų. Loterijos laimėtoju tapo mažasis regbininkas Gordej Gavrilov, kuris laimėjo didįjį prizą – „Pušku pušku“ sėdmaišį.

Šventinis regbio bendruomenės vakaras prabėgo smagiai ir nepastebimai greitai, kiekvieno širdyje įžiebdamas gražiausią žiemišką atsiminimą bei suteikdamas vilties, kad ateinantys metai bus dar šaunesni.

VVA taria AČIŪ kiekvienam klubo nariui, renginio vedėjai Laurynai, VVA vadovybei, treneriams, sportininkams, rėmėjams, tėveliams, globėjams ir visiems šventės svečiams. Tai pat AČIŪ tariame UAB „Pupt“ įmonės vadovui Remigijui Balčiūnui, kuris šventiniam vakarui skyrė savo produkciją.
VVA – viena šeima, kuri ne tik dirba, bet ir švenčia kartu.

AČIŪ visiems! Tik kartu mes galime dar daugiau, to linkime ir šauniai Vidmanto Valio akademijos bendruomenei.

Pranešimą parengė Lauryna Lopaitė

Marijaus Petrausko nuotraukos ir video

Scroll to Top