„Jaunimo R-7 čempionatas: Atkaklios kovos Šiaulių etape“

Šiaulių mieste gegužės 24 dieną prasidėjo Lietuvos jaunimo R-7 regbio čempionato maratonas, sutraukęs penkias drąsias komandas iš įvairių šalies kampelių. Čia, kur kova dėl čempionato taurės žada būti itin atkakli, pirmajame ture kovos įkarštis jau spėjo pakilti.

Turnyro komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, kurioje kiekviena komanda turėjo galimybę parodyti savo jėgą ir strategiją. Mūsų žaidėjai, „JProject-VVA“ komanda, varžėsi B grupėje. Čia jiems varžovais tapo Šiaulių „Akademija-Vairas“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“.

Nepaisant didelio entuziazmo ir aukštų siekių, „JProject-VVA“ komandai teko susidurti su rimtais išbandymais. Pirmosios rungtynės su Šiaulių „Akademija-Vairas“ baigėsi triuškinama nesėkme rezultatu 0-58, o antrajame susitikime su Vilniaus komanda skaudus 0-39 pralaimėjimas dar labiau padidino iššūkius. Šie rezultatai lėmė, kad „JProject-VVA“ užėmė trečiąją vietą savo grupėje ir penktąją – bendroje turnyro įskaitoje.

Vienintelė šviesos gija „JProject-VVA“ komandoje buvo Tomas Narbutas, kurio pastangos aikštėje buvo pripažintos ir jis buvo išrinktas geriausiu komandos žaidėju.

Nors pradžia ir buvo sudėtinga, komandos dvasia išlieka nepalaužta, o jų žvilgsniai jau nukreipti į antrąjį čempionato turą, kuris įvyks gegužės 31 dieną, vėlgi Šiauliuose. Komandos treneris ir žaidėjai yra pasiryžę išnaudoti šią pertrauką efektyviai, analizuoti klaidas ir grįžti stipresni, siekiant geriausių rezultatų ir įrodymo, kad kiekviena nesėkmė moko ir stiprina.

Po I turo REZULTATAI ir TAŠKAI

Scroll to Top