„Jaunių R-7 čempionato įkarštis tęsiasi Kaune“

Gegužės 25 dieną Kauno SM „Gaja“ aikštėse įvyko paskutinis Lietuvos jaunių R-7 regbio čempionato III turas. Įspūdingai susirinkusių septynių komandų konkurencija žadėjo įkvepiančias kovas, kurios ir vėl suskirstė komandas į dvi grupes. Mūsų, „JProject-VVA“ komanda, varžėsi A grupėje, kur susitiko su Šiaulių „Akademija-Šiauliai-1“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ ekipomis.

Pirmojoje kovoje mūsų jaunieji sportininkai susidūrė su Šiaulių „Akademija-Šiauliai-1“. Nepaisant stiprios pastangos, pralaimėjome 5-26. Toliau kovos tęsėsi su Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komanda, kuri demonstravo aukšto lygio žaidimą, palikdama mūsų komandą su rezultatu 0-31. Šie pralaimėjimai lėmė, kad „JProject-VVA“ komanda A grupėje liko trečioje vietoje ir žengė į C grupę, siekdama kovoti dėl 5-7 vietų.

C grupės varžybose susitikome su Kauno SM „Gaja-Jurbarko SC-Šilutės Titanas“ komanda, tačiau ir vėl teko patirti pralaimėjimą rezultatu 5-33. Tačiau ketvirtose rungtynėse prieš Šiaulių „Akademija-Šiauliai-2“ komandą „JProject-VVA“ parodė savo jėgą, iškovodama pergalę 36-7. Šis laimėjimas teikė vilčių ir pagaliau atnešė šiek tiek džiaugsmo mūsų komandai, kuri baigė turnyrą šeštoje vietoje.

Vienas ryškiausių komandos žaidėjų – Motiejus Ragauskas, kuris buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju šiame ture. Treneris Vidmantas ir treneris Darius Venzlauskas, kuris prisidėjo prie komandos komplektavimo ir žaidimo strategijos, išreiškė padėką ir džiaugsmą dėl tėvų paramos ir bendradarbiavimo.

Artėja dar vienas iššūkis – birželio 1 dieną Šiauliuose prasidės Lietuvos jaunių R12 pirmenybių I turas. „JProject-VVA“ komanda jau ruošiasi naujiems mūšiams, turėdama galvoje patirtis ir pamokas iš praėjusių varžybų.

 

III turo REZULTATAI, III turo TAŠKAI ir po trijų turų TAŠKAI

Scroll to Top