„Lietuvos jaunučių A ir B regbio čempionatas startavo Kaune“

Gegužės 26 dieną Kaune prasidėjo ilgai lauktas Lietuvos jaunučių A ir B grupių regbio čempionato pirmasis turas. Turnyras pritraukė jaunuosius regbio talentus iš visos šalies, kurių entuziazmas ir aistra sportui pavertė šį renginį tikra regbio švente.

Nuotrauka ir „Lietuvos regbis”

Jaunučių A grupė: Atkaklios kovos ir pirmieji iššūkiai

Jaunučių A grupėje į kovą stojo devynios komandos, suskirstytos į trejas grupes. Kiekviena komanda stengėsi parodyti savo geriausias savybes ir išsikovoti aukštas vietas.

Mūsų „JProject-VVA“ komanda, patekusi į šią grupę, pradėjo savo pasirodymą prieš Jurbarko „Sporto centras“ komandą. Pirmasis susitikimas buvo intensyvus ir baigėsi pralaimėjimu 10-15. Antrosios rungtynės prieš Šiaulių „Akademija-Vairas“ taip pat nebuvo sėkmingos – nusileidome 5-25. Nepaisant sunkumų, trečiose rungtynėse „JProject-VVA“ komanda iškovojo pergalę prieš Šiaulių „Akademija-Šiauliai“ rezultatu 15-10, tačiau paskutinėje kovoje prieš Panevėžio „Sporto centras“ teko pripažinti varžovų pranašumą 5-40.

Nuotrauka ir „Lietuvos regbis”

Ryškiausias komandos žaidėjas buvo Adomas Orlovas, kuris pripažintas geriausiu „JProject-VVA“ komandos žaidėju šiame ture. Taip pat verta paminėti puikų Adrijaus ir Tajaus žaidimą.

Jaunučių B grupė: pergalių ir pralaimėjimų kelias

Jaunučių B grupėje varžėsi net 17 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Mūsų „JProject-VVA“ komanda savo varžybas pradėjo prieš Šiaulių „Akademija-Baltrex-1“, kurias pralaimėjome 15-30. Sekančios rungtynės prieš Kauno „SM Gaja-3“ buvo sėkmingesnės – laimėjome 20-15. Deja, pagrindinė Kauno „SM Gaja-1“ komanda pasirodė per stipri ir rungtynes pralaimėjome 0-65.

Kovodami dėl 9-12 vietų, ketvirtose rungtynėse susitikome su Šiaulių „Akademija-Vairas-5“ ir iškovojome pergalę 25-15. Paskutinėse rungtynėse prieš Marijampolės „Sporto centras“ komanda „JProject-VVA“ vėl triumfavo rezultatu 30-15 ir iš 17 komandų užėmė garbingą devintą vietą.

Nuotrauka ir „Lietuvos regbis”

Geriausiu B grupės „JProject-VVA“ komandos žaidėju buvo pripažintas Abraomas Beliauskas, kuris savo žaidimu įkvėpė komandą.

Ateities Perspektyvos

Nors pirmasis turas buvo kupinas iššūkių, tiek jaunučių A, tiek B grupių komandos parodė didelį potencialą ir kovinę dvasią. Kitas turas vyks birželio 2 dieną Kaune, kur komandos vėl susitiks siekti pergalių ir tobulinti savo įgūdžius. Tikimės, kad mūsų komandos parodys dar geresnius rezultatus ir išsikovos aukštesnes vietas.

Jaunučių A I turo REZULTATAI ir taškų LENTELĖ

Jaunučių B I turo REZULTATAI ir taškų LENTELĖ

Scroll to Top