Lietuvos jaunimo R-7 čempionato II turas: „JProject-VVA“ komandos iššūkiai Šiauliuose

Gegužės 31 dieną Šiauliuose vyko intriguojantis Lietuvos jaunimo R-7 čempionato II turas. Į šį turnyrą susirinko penkios komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. Mūsų „JProject-VVA“ komanda pateko į B grupę kartu su Šiaulių „Akademija-Vairas“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandomis.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

B grupių rungtynės: nelengvi varžovai

Pirmoji „JProject-VVA“ komandos dvikova vyko prieš stipriąją Šiaulių „Akademija-Vairas“ komandą. Deja, rungtynės nebuvo sėkmingos – mūsų komanda pralaimėjo rezultatu 0-34. Antrose rungtynėse mūsų laukė Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komanda. Šios rungtynės taip pat baigėsi nesėkme – rezultatas 5-52 nepaliko abejonių dėl varžovų pranašumo.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Galutiniai rezultatai ir individualūs pasiekimai

Užėmusi trečią vietą savo grupėje, „JProject-VVA“ komanda bendroje įskaitoje liko penkta. Nepaisant pralaimėjimų, komandos žaidėjai parodė kovingą dvasią ir dideles pastangas. Geriausiu „JProject-VVA“ komandos žaidėju šiame ture buvo pripažintas Kajus Šurikov, kuris išsiskyrė savo energija ir geru žaidimu.

Ateities perspektyvos

Nors šis turas mūsų komandai nebuvo pergalingas, „JProject-VVA“ žaidėjai išmoko daug vertingų pamokų ir įgavo daugiau patirties. Trečiasis čempionato turas vyks birželio 7 dieną Šiauliuose, kur mūsų komanda vėl susitiks su stipriais varžovais ir sieks geresnių rezultatų.

II turo REZULTATAI ir TAŠKAI, po II turų BENDRI TAŠKAI

Scroll to Top