Lietuvos jaunių R-15 čempionato I turas: „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komandos pasirodymas Šiauliuose

Birželio 1 dieną Šiauliuose prasidėjo Lietuvos jaunių R-15 čempionato I turas, pritraukęs šešias komandas iš įvairių šalies regionų. Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, siekdamos išsiaiškinti savo jėgas ir išsikovoti vietas turnyre.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

B grupių rungtynės: pergalės ir pralaimėjimai

Mūsų „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komanda pateko į B grupę, kurioje susitiko su „Šilutės-Klaipėdos Kovas-Jurbarko SC“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandomis.

Pirmoji dvikova su „Šilutės-Klaipėdos Kovas-Jurbarko SC“ komanda baigėsi mūsų pergale rezultatu 26-5, suteikdama vilčių dėl tolimesnių pasirodymų. Deja, antrosios rungtynės prieš Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandą buvo kur kas sudėtingesnės – pralaimėjome 0-59. Tačiau užėmėme antrą vietą grupėje ir patekome į pusfinalį.

Pusfinalis ir kova dėl trečios vietos

Pusfinalio rungtynėse susitikome su stipria Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komanda. Šios rungtynės nebuvo sėkmingos – pralaimėjome 0-54. Nepaisant pralaimėjimo, likome kovoti dėl trečios vietos. Paskutinėse rungtynėse susitikome su Šiaulių „Akademija-Šiauliai“ komanda. Po atkaklios kovos, rungtynes pralaimėjome 5-40, tad pirmame ture užėmėme ketvirtą vietą.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Individualūs pasiekimai

Nors komanda susidūrė su sunkumais, geriausiu „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komandos žaidėju buvo pripažintas Kasparas Orliukas. Jo energija ir atsidavimas žaidimui išsiskyrė viso turo metu.

Ateities perspektyvos ir kapitono trauma

Nepaisant iššūkių, „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komanda parodė didelį potencialą ir sieks geresnių rezultatų kitame ture, kuris vyks birželio 8 dieną Šiauliuose. Labai gaila, kad vienas iš komandos lyderių bei komandos kapitonas patytė sunkią traumą ir nebegalėjo tęsti varžybų, tad jam linkime kuo greičiau pasveikti ir grįžti prie komandos, sveikatos ir stiprybės tau Tomai!

Po I turo REZULTATAI ir TAŠKAI

Scroll to Top