Ketvirtasis Lietuvos nekontaktinio regbio TAG festivalis Šiauliuose

Įspūdinga Šiaulių TAG regbio šventė: tėvelių indėlis ir vaikų triumfas

Šeštadienį, birželio 8 dieną, Šiauliuose vyko IV Lietuvos nekontaktinio regbio TAG festivalis, subūręs daugybę komandų ir jų palaikytojų iš visos šalies. Šis renginys įtraukė ir VVA-RK Vilnius bei Bitutės darželio komandas, kurių vaikai ir tėveliai susirinko net į du autobusus, kad visi galėtų patogiai pasiekti varžybų vietą.

Septynios komandos ir entuziastingi tėveliai

VVA-RK Vilnius ir Bitutės darželis į Šiaulius atvyko su septyniomis komandomis – viena vyresniųjų ir šešiomis mažųjų. Komandų palaikymo komandoje buvo ir daugybė tėvelių, pasiruošusių prisidėti tiek kaip treneriai, tiek kaip aktyvūs sirgaliai. Dar prieš renginį organizatoriai išplatino varžybų tvarkaraštį, kuriame buvo aiškiai nurodyta, kur ir kada vyks kiekvienos rungtynės, tad visi žinojo savo vietą ir laiką.

Varžybos: kova ir draugystė

Varžybos prasidėjo organizatorės Gintarės švilpuku, kai 12 komandų vienu metu startavo šešiose aikštelėse. Kiekviena komanda turėjo sužaisti po keturias rungtynes, kurios truko po 10 minučių. Deja, varžybų metu pradėjo lyti, todėl kai kurios komandos pasitraukė į mokyklos patalpas laukti savo eilės žaisti. Nepaisant to, visi vaikai atkakliai kovojo, patyrė tiek pergalių, tiek nesėkmių, tačiau išsaugojo gerą nuotaiką ir entuziazmą.

Tėveliai treneriai: nauja patirtis ir iššūkiai

Tėveliai Laurynas ir Viktoras pirmą kartą išbandė save trenerių vaidmenyse, vadovaujant vaikų komandoms. Laurynui, turinčiam patirties regbyje, buvo lengviau prisiimti šį vaidmenį, o Viktoras, nors ir susidūrė su sunkumais, greitai įgijo patirties ir pradėjo vadovauti komandai. Tėvelių įsitraukimas padėjo vaikams geriau suprasti žaidimą ir padidino jų motyvaciją.

Jaunieji teisėjai: mokomės iš lygiaverčių

Varžybose teisėjavo jaunieji teisėjai, kurie patys yra panašaus amžiaus kaip ir žaidėjai. Nors iš pradžių kai kurie treneriai kėlė klausimų dėl teisėjavimo sprendimų, jaunieji teisėjai greitai įrodė savo gebėjimus ir užsitarnavo visų pagarbą. Organizatorės Gintarės sūnus, būdamas vos 8 metų, puikiai atliko teisėjo pareigas ir padėjo užtikrinti, kad varžybos vyktų sklandžiai.

Piknikas stadione ir kelionės įspūdžiai

Po varžybų, Bitutės darželio tėveliai nusprendė pasilikti stadione ir surengti pikniką. Visi dalyviai pasidalino maistu, bendravo ir džiaugėsi puikiu oru. Deja, prasidėjęs lietus privertė visus greitai susirinkti daiktus ir bėgti į autobusą. Pakeliui į Vilnių, sustojome kuro kolonėlėje, kur tėveliai vaikams nupirko ledų, o kelionėje skambėjo dainos ir juokas.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Padėka organizatoriams ir tėveliams

Norime išreikšti didžiulę padėką Mariui ir Aleksandrui , kurie pasirūpino transportu iš Pilaitės, ir visiems tėveliams, kurie tapo puikiais treneriais ir vedliais komandoms į pergales. Taip pat dėkojame Ramunei už puikią organizaciją, komandų treneriams Laurynui, Viktorui, Karolinai, Marek už darbą aikštėje, fotografui Ramūnui ir operatoriui Vilmantui už įamžintas akimirkas. Ačiū visiems tėveliams už aktyvų palaikymą ir pagalbą. Tikimės, kad tokių nuostabių renginių bus vis daugiau, ir vis daugiau tėvelių prisidės prie mūsų komandų veiklos.

Filmukas iš TAG regbio varžybų VIDEO (bus vėliau)

Scroll to Top