Lietuvos jaunimo R-7 čempionato III turas Šiauliuose

Jaunimo R-7 čempionato III turas: „JProject-VVA“ kovos Šiauliuose

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Birželio 7 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo R-7 čempionato III ir galutinis turas, kuriame dalyvavo penkios komandos. Turnyras pasižymėjo intensyviomis kovomis ir emocijomis, nes tai buvo paskutinė galimybė pagerinti savo pozicijas galutinėje čempionato lentelėje. „JProject-VVA“ komanda, treniruojama Vidmanto, varžėsi B grupėje su Šiaulių „Akademija-Vairas“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandomis.

Kovos aikštelėje: iššūkiai ir pasiekimai

Pirmosios rungtynės prieš Šiaulių „Akademija-Vairas“ komandą buvo itin sunkios. Varžovai pasirodė esą stiprūs ir koordinuoti, o mūsų komanda pralaimėjo rezultatu 0-43. Nepaisant pralaimėjimo, žaidėjai stengėsi išlaikyti kovinę dvasią ir ruošėsi kitoms rungtynėms.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Antrosios rungtynės prieš Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandą buvo šiek tiek sėkmingesnės. Mūsų komanda sugebėjo pelnyti 12 taškų, tačiau vis tiek pralaimėjo 12-36. Šiose rungtynėse ypač pasižymėjo Simas Radzevičius, kuris buvo pripažintas geriausiu „JProject-VVA“ komandos žaidėju.

Galutiniai rezultatai ir padėkos

Po šių rungtynių „JProject-VVA“ komanda savo grupėje užėmė trečią vietą ir galutinėje čempionato lentelėje liko penkti. Nors rezultatai nebuvo tokie, kokių tikėjomės, žaidėjai parodė didelę ištvermę ir kovingumą.

Norime išreikšti nuoširdžią padėką Roko tėveliui Vaidui, kuris rūpinosi transportu ir palaikė jaunimą viso turnyro metu. Treneris Vidmantas pasidžiaugė, kad žaidėjai paskutiniame ture sugebėjo kovoti prieš varžovus ir pelnyti taškus, nepaisant stiprios konkurencijos.

Dabar, kai čempionatas baigtas, komanda žvelgia į ateitį su naujais tikslais ir ambicijomis. Šios patirtys suteiks vertingų pamokų ir padės tobulėti toliau. Tikimės, kad ateinančiais metais „JProject-VVA“ komanda pasieks dar didesnių aukštumų ir džiugins mus savo pasiekimais.

III turo REZULTATAI ir TAŠKAI, po III turų BENDRI TAŠKAI

Scroll to Top