Lietuvos jaunių R-15 čempionato II turas Šiauliuose

„JProject-VVA – Lazdijų RK“ kova Šiauliuose

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Birželio 8 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių R-15 čempionato II turas, kuriame varžėsi šešios komandos. Šiame ture mūsų „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komanda pateko į A grupę kartu su Šiaulių „Akademija-Vairas“ ir Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komandomis. Varžybos buvo intensyvios ir kupinos iššūkių, tačiau mūsų jaunieji regbininkai parodė tikrą kovos dvasią.

 

Pirmieji iššūkiai: sunkios kovos su Šiaulių komandomis

Pirmose rungtynėse mūsų komanda susitiko su stipriąja Šiaulių „Akademija-Vairas“ komanda. Nepaisant atkaklios kovos, rungtynes pralaimėjome 0-59. Šis rezultatas parodė, kokio lygio varžovai laukia šiame turnyre. Tačiau „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komanda nenuleido rankų ir ruošėsi antrajam susitikimui.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Antrose rungtynėse mūsų laukė dar viena Šiaulių komanda – „Akademija-Baltrex“. Šį kartą varžovai taip pat buvo stiprūs ir rungtynes pralaimėjome 0-29. Nors rezultatas nebuvo toks, kokio tikėjomės, komanda įgavo vertingos patirties ir užsispyrimo kitoms kovoms.

 

Kova dėl 5 vietos

A grupėje užėmę trečią vietą, mūsų komanda turėjo galimybę kovoti dėl 5 vietos turnyre. Trečiosiose rungtynėse susitikome su „Šilutės-Klaipėdos Kovas“ komanda. Tai buvo įtempta ir emocinga kova, kurioje mūsų žaidėjai parodė didelę ištvermę ir atkaklumą. Rungtynes pralaimėjome 15-21, tačiau šis rezultatas parodė, kad komanda yra pajėgi kovoti ir pelnyti taškus net ir prieš stiprius varžovus.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Komandos lyderiai ir padėka

Geriausiu „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komandos žaidėju buvo pripažintas Armandas Bernadišius, kurio puikus žaidimas ir atsidavimas padėjo komandai siekti geriausių rezultatų.

Dabar laukiame kito Lietuvos jaunių R-15 pirmenybių turo, kuris vyks birželio 15 dieną Vilniuje. Tikimės, kad mūsų komanda ir toliau rodys tokį patį atkaklumą ir sieks dar geresnių rezultatų. Šios varžybos buvo puiki galimybė mokytis ir tobulėti, o patirtis, įgyta Šiauliuose, tikrai pravers ateityje.

Po II turo REZULTATAI ir TAŠKAI, po II turų TAŠKAI

Scroll to Top