Lietuvos jaunių R15 čempionato III turas Vilniuje

Vilniaus „JProject-VVA – Lazdijų RK“ kova Vilniuje

Birželio 15 dieną Vilniuje vyko Lietuvos jaunių R-15 čempionato III turas, kuriame dalyvavo keturios komandos. Visos komandos varžėsi vieno rato sistema, todėl kiekvienas susitikimas buvo ypatingai svarbus. Mūsų Vilniaus „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komanda susidūrė su stipriais varžovais ir parodė savo ištvermę bei ryžtą.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Sunkios kovos ir vertingos pamokos

Pirmosios rungtynės prieš Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandą buvo itin sudėtingos. Nepaisant didelių pastangų, rungtynes pralaimėjome 0-52. Šis rezultatas parodė, kad mūsų komanda turi dar daug ko išmokti ir tobulėti, kad galėtų konkuruoti su stipriausiomis ekipomis. Antrose rungtynėse mūsų varžovai buvo Šiaulių „Akademija-Šiauliai“ komanda. Nors ir pralaimėjome 0-40, mūsų žaidėjai kovojo iki galo, stengdamiesi išlaikyti komandos dvasią ir pasipriešinti varžovams. Trečiose rungtynėse susitikome su Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komanda. Šiose rungtynėse mūsų komanda pademonstravo geresnį žaidimą ir pelnė pirmuosius taškus turnyre, tačiau pralaimėjome 7-43. Ši rungtynių patirtis parodė, kad komanda gali pasiekti geresnių rezultatų ir yra pajėgi kovoti net su stipriais varžovais.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Komandos lyderiai ir ateities perspektyvos

Geriausiu „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komandos žaidėju šiame ture buvo pripažintas Gustas Tamašauskas. Jo atsidavimas ir puikus žaidimas suteikė komandai pasitikėjimo ir įkvėpė tolesnei kovai. Nors šį kartą užėmėme ketvirtą vietą, mūsų komanda įgijo vertingos patirties ir mokėsi iš kiekvienų rungtynių. Šios pamokos bus ypač naudingos ruošiantis kitam čempionato turui, kuris vyks rugpjūčio 30 dieną Kaune.

Žvilgsnis į ateitį

Vilniaus „JProject-VVA – Lazdijų RK“ komanda nesiruošia nuleisti rankų. Artėjantis turas Kaune bus puiki proga parodyti, ko išmokome ir kaip patobulėjome per vasarą. Tikimės, kad komanda toliau tobulės ir sieks dar geresnių rezultatų, o šios varžybos taps pamatu mūsų ateities sėkmėms.

Dėkojame visiems, kurie palaiko mūsų komandą, ypač tėveliams, treneriams ir žaidėjams už jų pastangas ir atsidavimą. Su nekantrumu laukiame ateinančių iššūkių ir tikimės dar daugiau pergalių bei džiugių akimirkų.

Po III turo REZULTATAI ir TAŠKAI, po III turų TAŠKAI

Scroll to Top