Lietuvos jaunučių A ir B čempionato trečiasis turas Jurbarke

Vilniaus „JProject-VVA“ komandos žaidė abiejose grupėse

Birželio 16 dieną Jurbarke vyko Lietuvos jaunučių A ir B grupių čempionato trečiasis turas. Šiame etape susirinko geriausios komandos iš visos šalies, siekiančios išsiaiškinti savo jėgas ir užimti kuo aukštesnes pozicijas. Mūsų Vilniaus „JProject-VVA“ komandos kovojo abiejose grupėse, rodydamos atkaklumą ir ryžtą.

Nuotrauka iš „Lietuvos regbis”

Jaunučių A grupė: sunkios kovos ir vertingos pamokos

Jaunučių A grupėje dalyvavo septynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. „JProject-VVA“ komanda susitiko su stipriais varžovais: Šiaulių „Akademija-Baltrex“, Kauno SM „Gaja“-RK „Klaipėdos Kovas“ ir Panevėžio „Sporto centras“ komandomis.

Pirmosiose rungtynėse prieš Šiaulių „Akademija-Baltrex“ mūsų komandai teko sunkus išbandymas – rungtynes pralaimėjome 0-40. Antrąsias rungtynes su Kauno SM „Gaja“-RK „Klaipėdos Kovas“ komanda taip pat baigėsi pralaimėjimu tokiu pat rezultatu 0-40. Trečiose rungtynėse, nors ir pralaimėjome Panevėžio „Sporto centras“ komandai rezultatu 10-30, sugebėjome pelnyti taškus. Grupėje likome ketvirtoje vietoje ir toliau kovojome dėl 5-7 vietų.

Nuotrauka ir „Lietuvos regbis”

Paskutiniame mūsų komandos pasirodyme prieš Jurbarko „Sporto centras“ komandą sugebėjome pasipriešinti stipriau, bet vis dėlto pripažinome varžovo pergalę ir rungtynes pralaimėjome 5-25, tad trečiajame ture likome septintoje vietoje.

Vienas ryškiausių komandos žaidėjų buvo Joris Šulskus, kuris buvo pripažintas geriausiu „JProject-VVA“ komandos žaidėju šiame ture. Treneris Mantas Butkevičius po visų rungtynių pabrėžė, kad kai kuriems žaidėjams reikėtų daugiau nusiteikti ir norėti kovoti dėl pergalės. Deja, mūsų komandos žaidėjas Timas patyrė sunkią traumą ir nebegalėjo tęsti rungtynių. Linkime jam greito pasveikimo ir grįžimo prie treniruočių. Dėkojame Lino tėveliams, kurie operatyviai pristatė Timą į gydymo įstaigą.

Jaunučių B grupė: kova dėl vietos aštuntuke

Jaunučių B grupėje dalyvavo net 17 komandų, kurios po antro turo buvo suskirstytos į dvi lygių grupes. Mūsų „JProject-VVA“ komanda pateko į aukščiausią grupę ir kovojo dėl 1-8 vietų. Varžėmės su Kauno „SM Gaja-2“, Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ ir Šiaulių „Akademija-Vairas-3“ komandomis.

Pirmosiose rungtynėse prieš Kauno „SM Gaja-2“ komandą pralaimėjome rezultatu 10-45. Antrose rungtynėse su Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ sužaidėme daug geriau, tačiau pralaimėjome 20-25. Trečiose rungtynėse su Šiaulių „Akademija-Vairas-3“ komanda rungtynes pralaimėjome 5-35, tad užėmėme ketvirtą vietą grupėje ir likome kovoti dėl 5-8 vietų.

Nuotrauka ir „Lietuvos regbis”

Ketvirtose rungtynėse žaidėme su RK „Klaipėdos Kovas-Baltic Pallets“ komanda, tačiau pralaimėjome rezultatu 5-35 ir likome kovoti dėl septintos vietos. Paskutiniame mūsų komandos pasirodyme prieš Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandą rungtynes po pratęsimo pralaimėjome 10-15 ir turnyre likome aštuntoje vietoje.

Geriausiu „JProject-VVA“ komandos žaidėju jaunučių B grupėje buvo pripažintas Abraomas Beliauskas.

Padėka ir žvilgsnis į ateitį

Norime padėkoti tėveliams, kurie vežė vaikus į varžybas, rūpinosi jų gerove ir padėjo užtikrinti, kad visi turėtų pakankamai vandens ir pavėsio karštą dieną. Kitas turas numatytas rugsėjo 8 d. Šiauliuose. Tikimės, kad komandos ir toliau tobulės bei sieks dar geresnių rezultatų.

Jaunučių A III turo REZULTATAI ir taškų LENTELĖ, po III turų TAŠKAI

Jaunučių B III turo REZULTATAI ir taškų LENTELĖ, po III turų TAŠKAI

Scroll to Top