Vaikų vasaros stovyklos nuotykiai Kaltanėnuose

2024 m „Regbio ir Pramogų Vasara Vaikams“

Vasara Kaltanėnuose žada būti išskirtinė, nes Všį „Vidmanto Valio akademija“ rengia savo pirmąją vasaros stovyklą – „Regbio ir Pramogų Vasara Vaikams“. Vidmantas Valys, ilgametis vaikų stovyklų organizatorius ir dabar Všį „Vidmanto Valio akademija“ vadovas bei programos koordinatorius, užtikrina, kad ši stovykla bus unikali tiek savo turiniu, tiek poveikiu dalyviams. Ši stovykla skirta 7 iki 18 metų vaikams, kurie domisi sportu ir nori plėsti savo kultūrinius horizontus.

Patirtis, naujas kontekstas

Nors „Vidmanto Valio akademija“ pirmą kartą organizuoja stovyklą, Vadovas Vidmantas atneša į šį projektą ne tik savo aistrą, bet ir gausią patirtį, kaupiamą per daug metų. Jo ankstesnės stovyklos buvo garsios dėl kruopščiai suplanuotų veiklų ir dėmesio kiekvienam vaikui. Vidmanto patirtis ir šis naujas projektas sulaukė didelio pasitikėjimo ir finansavimo, pabrėžiant inovatyvių metodų ir idėjų svarbą.

Programos detalės: Mokymasis ir pramogos gamtos apsuptyje

Stovyklos dalyviai turės galimybę mokytis regbio, dalyvauti sveikos gyvensenos paskaitose ir įsitraukti į kūrybines bei kultūrines veiklas, kurias ves patyrę pedagogai ir treneriai. Stovykla vyks gražioje gamtos vietoje Kaltanėnuose, Mokyklos g. 17, ir truks septynias dienas, per kurias vaikai galės gyventi ir mokytis gamtoje.

Stovyklos programą sudaro įvairūs užsiėmimai, skatinantys fizinį aktyvumą, socialines ir emocines kompetencijas. Be to, bus pabrėžiama komandinio darbo, iniciatyvos rodyti bei lyderystės svarba, kad vaikai galėtų plėtoti asmeninius įgūdžius, kurie pravers ateityje.

Finansavimas ir Prieinamumas

Vilniaus savivaldybės, dalyvių šeimų bei organizacijos lėšos bus naudojamos įvairiems stovyklos poreikiams finansuoti, įskaitant patalpų nuomą ir maitinimą. Vidmanto patirtis padeda užtikrinti, kad finansavimas būtų panaudotas efektyviai ir skaidriai.

Atviras kvietimas įsitraukti

Všį „Vidmanto Valio akademija“ su visa komanda kviečia visus, kurie nori prisidėti prie stovyklos organizavimo, būti savanoriais. Jeigu šią vasarą norite, kad jūsų vaikai praleistų laiką turiningai ir mokytųsi iš patyrusių organizatorių, „Regbio ir Pramogų Vasara Vaikams“ yra puiki galimybė. Registracija į stovyklą jau prasidėjusi!

Jei norite, kad jūsų vaikas dalyvautų vaikų vasaros stovykloje, tai rašykite į el. paštą ([email protected]) ir mes užregistruosime jūsų vaiką į stovyklą bei atsiųsime jums pasirašyti sutartį.

2023 m. vaikų vasaros stovyklos VIDEO

Scroll to Top