VšĮ Vidmanto Valio akademijos sirgalių išvyka į R7 Europos čempionatą, Hamburgą

Vilnius-Hamburgas, Birželio 25 d. – liepos 2 d.

Šios vasaros, birželio pabaigoje Vidmanto Valio akademijos (VVA) bendruomenė turės ypatingą išvyką ir progą palaikyti Lietuvos R7 vyrų nacionalinę rinktinę, kuri dalyvaus svarbiose varžybose Hamburge, Vokietijoje. Rinktinės pasirodymai vyks birželio 28-30 dienomis, o mūsų akademijos nariai iš Vilniaus išvyks jau antradienio naktį, kad laiku pasiektų Hamburgą ir aplankytų pramogų vietas.

06.07.2023, Rugby, Hamburg Sevens 2023

Kelionės maršrutas ir pramogos

Kelionė prasidės dvejų autobusiukų ekipažas, kuris per Lenkiją ir Vokietiją pasieks Hamburgą. Atvykus į miestą, planuojamas vakarienės restorane. Trečiadienį, jaunimas turės galimybę lankyti vieną iš didžiausių atrakcionų parkų Europoje – Heide parką.

Ketvirtadienį, komanda išvyks į tankų muziejų Miunsteryje, kuris žinomas dėl savo istorinių kolekcijų apie vokiečių šarvuočių kariuomenę. Vėliau dieną grupė grįš į Hamburgą, kad apsilankytų Airbus lėktuvų gamykloje, kurioje, deja, dėl saugumo sumetimų nebus leidžiama fotografuoti.

Sporto aistros virsmas

Penktadienį viskas sukasi apie sportą: R7 Europos čempionato antras turas prasidės 10 valandą ryte, kur vyks intensyvios vyrų ir moterų komandų varžybos. VVA bendruomenės nariai, kurie ir praeitais metais buvo Hamburgą palaikyti Lietuvos rinktinės, žada dar kartą atiduoti visas jėgas palaikant savo šalies regbininkus. Turnyras tęsis visą savaitgalį.

Laisvalaikio praleidimas ir grįžimas

Sekmadienį, po įtemptų varžybų, laukia ekskursijos po Hamburgo lankytinas vietas, įskaitant kelionę prie jūros. Grįžimas į Lietuvą numatomas pirmadienį, su sustojimu Varšuvoje pavalgyti, o Vilniuje – antradienio ryte.

Ši išvyka ne tik suteiks galimybę palaikyti nacionalinę komandą svarbiose varžybose, bet ir leis dalyviams patirti įvairias kultūrines ir pramogines veiklas, stiprinant bendruomeniškumo jausmą.

2023 m. Hamburgo VIDEO

2024.06.28 varžybų tvarkaraštis

2024.06.29 varžybų tvarkaraštis

2024.06.30 varžybų tvarkaraštis

Scroll to Top