Vidmanto Valio akademijos jaunučių B komanda tęsia kovą Lietuvos pirmenybėse

2026 m. birželio 13 d. Šiauliuose vyko antrasis Lietuvos jaunučių B (gim. 2014–2015 m.) regbio R-15 pirmenybių etapas. Saulėta ir maloni, apie 20 laipsnių šilumos siekusi diena subūrė jaunuosius regbininkus iš visos Lietuvos, kurie dar kartą demonstravo ryžtą, charakterį ir meilę regbiui.

VšĮ „Vidmanto Valio akademijos“ komanda šiame ture sužaidė ketverias rungtynes. Mūsų jaunieji sportininkai iškovojo pirmąją pergalę sezone ir sukaupė dar daugiau neįkainojamos varžybinės patirties.

Antrojo etapo rungtynių rezultatai

  • Vilniaus „VRA“ – Vidmanto Valio akademija 0:45. Puikiai pradėję turnyrą, akademijos žaidėjai iškovojo užtikrintą ir pirmąją sezono pergalę.
  • Vidmanto Valio akademija – Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ 0:20. Prieš vieną stipresnių pirmenybių komandų teko pripažinti varžovų pranašumą.
  • Šiaulių „Akademija-Salduvė“ – Vidmanto Valio akademija 30:05. Šeimininkai sėkmingiau išnaudojo savo progas, tačiau mūsų komanda kovojo iki paskutinio švilpuko.
  • Šiaulių „Akademija-Baltrex-2“ – Vidmanto Valio akademija 25:10. Paskutinėse dienos rungtynėse jaunieji VVA regbininkai pademonstravo didelį norą kovoti ir pelnė gražių taškų.

Antrajame pirmenybių etape Vidmanto Valio akademijos komanda iškovojo 12-ąją vietą. Susumavus abiejų etapų rezultatus, mūsų jaunieji regbininkai bendroje turnyrinėje lentelėje užima 14-ąją vietą ir savo sąskaitoje turi 3 taškus..

Geriausias komandos žaidėjas

Komandos trenerių sprendimu geriausiu antrojo etapo žaidėju buvo išrinktas Dominik Cudzanovskij. Jis viso turnyro metu išsiskyrė kovingumu, atsidavimu komandai ir noru tobulėti.

Trenerio Vidmanto Valio komentaras

„Džiaugiuosi vaikų parodytu charakteriu ir pastangomis. Nors rezultatai dar nėra tokie, kokių norėtume, matome akivaizdų progresą. Smagu, kad iškovojome pirmąją pergalę ir nė vienose rungtynėse nenuleidome rankų. Tokios varžybos augina ne tik sportinius gebėjimus, bet ir komandinę dvasią, draugystę bei pasitikėjimą savimi. Esu dėkingas vaikams už jų norą kovoti ir tikiu, kad ateityje šis darbas duos dar daugiau vaisių.“

Nepamirštami įspūdžiai po varžybų

Pasibaigus pirmenybėms, visa komanda vyko į Šiaulių regbio stadioną (Gardino g. 14), kur stebėjo tarptautinį regbio-7 turnyrą „Šiauliai 7s“. Ypatingai smagu buvo palaikyti mūsų akademijos trenerį Mantą Butkevičių, kuris atstovavo Lietuvos regbio-7 rinktinei.

Diena jauniesiems regbininkams pateikė ir malonią staigmeną. Vaikai netikėtai buvo pakviesti dalyvauti konkurse, kuriame reikėjo iš 20 metrų atstumo tiksliu smūgiu perspirti regbio kamuolį per vartų skersinį. Nors užduotis pasirodė nelengva, visi dalyviai stengėsi iš visų jėgų, o už savo pastangas sulaukė puikių turnyro organizatorių prizų. Džiaugsmo, šypsenų ir gerų emocijų tą dieną tikrai netrūko.

Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, kurie savo automobiliais vežė vaikus į varžybas, taip pat fotografavo ir filmavo mūsų atžalų pasirodymus. Jūsų palaikymas ir pagalba yra neatsiejama mūsų akademijos bendruomenės dalis.

Jau dabar žvelgiame į priekį – trečiasis Lietuvos jaunučių B pirmenybių etapas vyks birželio 28 d. Klaipėdoje, kur Vidmanto Valio akademijos jaunieji regbininkai ir toliau sieks kaupti patirtį, tobulėti ir garsinti savo akademijos vardą.

REZULTATAI ir TAŠKAI ANTRO ir po ANTRO ETAPO

Scroll to Top