Lietuvos jaunučių R-7 čempionato I turas: įspūdingi mačai ir aštrios kovos Kaune

Kaunas, 2024 m. balandžio 28 d. – Šeštadienį Kaune įvyko intriguojantis Lietuvos jaunučių R-7 čempionato I turas, pritraukęs regbio aistruolius stebėti jaunųjų talentų varžybų. Čempionatą sudarė 11 komandų, atstovaujančių įvairius Lietuvos miestus, o mūsų vietos „JProject-VVA“ komanda susirungė B grupėje.

Į turnyrą atvykusios komandos buvo padalintos į keturias grupes, kiekvienoje iš kurių vyko atkaklios kovos dėl patekimo į aukštesnius turnyro etapus. „JProject-VVA“ komanda susitiko su stipriais varžovais iš Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ ir Šiaulių „Akademija-S.Kukulskio regbio mokykla-1“.

Pirmasis susitikimas su Šiaulių „Akademija-S.Kukulskio regbio mokykla-1“ buvo tikras išbandymas „JProject-VVA“ jaunuoliams, nes jie patyrė pralaimėjimą rezultatu 0-35. Nepaisant sunkaus pradžios, komanda nesutriko ir ryžtingai žengė į antrosios rungtynės aikštelę. Tačiau ir čia Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis vilkas“ parodė savo pranašumą, palikdamas „JProject-VVA“ nenugalėtus rezultatu 0-55.

Nors pradžia komandai buvo sudėtinga, trečiosios rungtynės suteikė šansą atgauti pasitikėjimą, kai „JProject-VVA“ automatiškai laimėjo prieš Kauno SM ‘Gaja-2″, kuri nedalyvavo varžybose. Ši pergalė, nors ir ne iškovota kovos būdu, padėjo komandai pasiruošti finalinėms kovoms dėl 9-10 vietų.

Finalinėje akistatoje su Šiaulių „Akademija-S.Kukulskio regbio mokykla-2“ „JProject-VVA“ parodė, ką iš tiesų sugeba. Rungtynės baigėsi triuškinančia 38-5 pergale, kuri įrodė, kad komanda turi potencialo ir ryžto tobulėti. Tarp išskirtinių žaidėjų – Adomas Orlov, kuris buvo pripažintas geriausiu „JProject-VVA“ žaidėju komandoje.

Nors devintoji vieta ir neatrodo kaip aukščiausias įvertinimas, tai yra žingsnis į priekį mūsų jaunųjų sportininkų karjeroje. Įžvalgos, patirtis ir įgūdžiai, įgyti šiame turnyre, bus neįkainojami būsimoms varžyboms. Džiaugiamės galėdami stebėti, kaip jaunieji talentai tobulėja, mokosi iš savo klaidų ir kyla kaip komanda. Toliau laukiame naujų iššūkių ir pergalės troškimo kitose regbio aikštelėse!

Scroll to Top