Vaikų regbio TAG trečiasis turas Kaišiadoryse

Nekontaktinio regbio TAG trečiasis turas Kaišiadoryse įkvėpė visus sporto entuziastus gegužės 4 dieną, kuomet miesto aikštėje susirinko 25 komandos iš skirtingų regionų. Mūsų vietos ekipos, „RK Vilnius” ir „JProject-VVA”, neatsiliko, atvežusios 6 komandas į šį smagų renginį. Vyresniųjų grupėje varžėsi viena, o jaunesniųjų – net 5 komandos, kiekviena iš jų išbandė savo jėgas keturiose rungtynėse.

Didelį džiaugsmą kėlė tėvų ir jaunimo žaidėjų dalyvavimas, kurie, atvykę į aikštę, ne tik rūpinosi vaikais, bet ir padėjo jiems įsisavinti žaidimo subtilybes. Ypač įsimintinos buvo jaunesnių grupės paskutinės varžybos, kuriose „RK Vilnius” ir „JProject-VVA” susitiko tarpusavyje. Net treneriai neatsisakė prisijungti prie vaikų, demonstruodami jiems atakos ir gynybos technikas. Tai buvo tikra įkvepiančio sporto dėsnis – ne tik mokyti, bet ir įsitraukti į žaidimą.

Po intensyvių varžybų visiems dalyviams buvo įteikti medaliai, o džiugi nuotaika ir bendravimas neapėmė tik aikštės ribų. Po apdovanojimų tėvai ir komandų žaidėjai pasidarė bendrą visų dalyvių nuotrauką, pasisėdėjo prie bendro stalo, dalijosi įspūdžiais ir kūrė ateities planus. Šis turnyras ne tik praturtino sportinį bendruomenės gyvenimą, bet ir paskatino bendravimą bei draugystės gijų stiprinimą ne tik tarp žaidėjų, bet ir jų šeimų.

VIDEO filmukas iš vaikų varžybų

Scroll to Top