Jaunučių R-7 II turo įvertinimas Vilniuje

Gegužės 5 d. Vilniuje įsibėgėjo įtemptas regbio jaunučių R-7 čempionato II turas. Su užsidegimu „JProject-VVA“ jaunučių komanda įsitraukė į kovas, kurių įžvalgumo ir kruopštumo kupini momentai turėtų įkvėpti ateities pergalėms.

Į turnyrą susirinko 10 ryžtingų komandų, kurios buvo išskirstytos į tris skirtingas grupes. Mūsų „JProject-VVA“ komanda žaidė C grupėje, kurios sudėtyje žengė į kovas su Jurbarko „Sporto centru“, Šiaulių „Akademija-S.Kukulskio regbio mokykla-2“ ir Kauno SM „Gaja-1“ komandomis.

Pirmosiose rungtynės, mūsų komanda patyrė pralaimėjimą prieš Jurbarko „Sporto centrą“, pralaimėjome rezultatu 7-17. Nepaisant šio pralaimėjimo, mūsų žaidėjai sugebėjo atgauti savo jėgas ir pasiekti įspūdingą pergalę prieš Šiaulių „Akademiją-S.Kukulskio regbio mokyklą-2“, rezultatu 28-7. Tačiau, trečiose rungtynėse mūsų komanda susidūrė su sunkumais, patirdama pralaimėjimą prieš Kauno SM „Gaja-1“ komanda 0-26. Nepaisant šių iššūkių, mūsų dėmesys ir ryžtas liko nepasikeitęs.

Geriausias VVA žaidėjas Adrijus Žepnickas

Įkvėpti iššūkių ir mokindamiesi iš praeities klaidų, mūsų jaunučiai pradėjo ketvirtąjį susitikimą su Šiaulių „Akademija-Šiauliai“ komanda, rungtynių laikas buvo pasibaigęs ir rezultatas dar buvo 12-12, bet per pridėtą laiką nesugebėjome apsiginti ir rungtynes pralaimėjome 12-17. Nepaisant šio pralaimėjimo, mūsų komanda pasirodė tvirtai, siekdama pergalių ir noras vis geriau žaisti. Tačiau, šventės nuotaiką truputį sugadino sekanti kova su Šiaulių „Akademija-Vairas“ komanda, kurioje patyrėme pralaimėjimą 14-21, ir užėmėme devintą vietą turnyro lentelėje.

Nepaisant šių iššūkių, mūsų komandai liko daug galimybių tobulėti ir pasiekti aukštumų. Geriausias „JProject-VVA“ komandos žaidėjas, Adrijus Žepnickas, tapo šio turo žvaigžde, įrodydamas aukštą sportinį potencialą. Treneris Vidmantas su dideliu džiaugsmu pastebėjo komandos progresą šiame ture, bet taip pat pabrėžė, kad dar reikia dirbti prie darytų klaidų ir trečiame ture turėtume siekti dar daugiau pergalių.

Trečias ir paskutinis turas laukia gegužės 12 d. Šiauliuose. Šventės dvasia ir nepaprasti žaidėjų nusiteikimai veda į ateities pergales.

Scroll to Top