Šventinis atidarymas ir sportiniai iššūkiai: VVA sezono pradžia

Gegužės 1-ąją Vidmanto Valio akademija (VVA) pasitiko naująjį sezoną su spalvinga ir aktyvia švente, kurioje susirinko visa akademijos bendruomenė. Tradiciškai, renginio metu dėmesys buvo skiriamas ne tik sportui, bet ir bendruomeniškumui, prasidedant nuo skanaus ir jaukaus pyragų vertinimo.

Pyragų konkursas

Šventę pradėjus pyragų konkursu, kiekvienas dalyvis turėjo galimybę parodyti savo kulinarinius sugebėjimus. Vertinimo komisija, remdamasi pyragų išvaizda ir skoniu, išrinko ir apdovanojo geriausius kepėjus, suteikdama šventei saldų ir jaukų startą.

Tačiau tikrasis azartas prasidėjo vėliau. Po pyragų degustacijos aikštėje vyko žodžių mūšis „Atspėk žodį“, kuriame dalyviai išbandė savo protinius gebėjimus ir komandinį darbą. Šis žaidimas sukėlė daug juoko ir teigiamų emocijų tarp dalyvių.

Susirinkusieji įsiamžino grupiniame Tik-Tok šokyje

Tęsiant šventę, visi susirinkusieji turėjo progą įsiamžinti grupiniame Tik-Tok šokyje, kuris neabejotinai pridės populiarumo akademijai socialiniuose tinkluose. Tačiau didžiausias iššūkis laukė šeimų estafetės metu. Renginio dalyviai, įskaitant trenerius ir akademijos narius, išbandė jėgas įvairiose fiziniuose išbandymuose: prabėgimas per padangas, čiuožimas slidėmis, šokinėjimas su maišais, bei iš kefyro ištraukiamų saldainių valgymas buvo tik keli iš jų. Estafetės kulminacija tapo užduotis, kurioje reikėjo apsisukti dešimt kartų ir pataikyti regbio kamuolį per vartų skersinį.

Šeimų estafetės

Šventės metu ne tik vaikai, bet ir suaugę dalyviai mėgavosi atsineštais sumuštiniais, gėrimais ir, žinoma, pyragais. Po visų rungčių nugalėtojai buvo paskelbti ir apdovanoti vertingais prizais, pabrėžiant jų pastangas ir sportinį meistriškumą.

Renginio pabaigoje organizatoriai ir dalyviai dalijosi teigiamomis emocijomis, o VVA bendruomenė įrodė, kad sportas ir linksmybės gali eiti ranka rankon. Naujasis sezonas VVA prasidėjo energingai ir įkvepiančiai, žadant dar daug įdomių ir prasmingų akimirkų.

Žiūrėti VIDEO filmuką

Scroll to Top