Jaunių R-7 čempionato startas Šiauliuose

Gegužės 11-ąją dieną Šiaulių Gegužių progimnazijos stadione įvyko Lietuvos jaunių R-7 čempionato pirmas turas, sulaukęs didelio jaunųjų sportininkų ir sirgalių dėmesio. Čempionate varžėsi aštuonios komandos, padalytos į dvi grupes, kur kiekviena iš jų siekė grupėje pasiekti aukščiausią vietą.

„JProject-VVA“ komanda, įtraukta į A grupę, susitiko su vietos Šiaulių komandomis. Pirmąsias varžybas su „Akademija-Vairas“ komanda „JProject-VVA“ pralaimėjo 17-29, tačiau šis pralaimėjimas nepalaužė jų dvasios. Antroje dvikovoje su „Akademija-Baltrex“, nepaisant 49-19 pralaimėjimo, jaunieji sportininkai rodė didelį atkaklumą ir norą mokytis iš klaidų.

Kamuolį užribio rikiuotėje atkovojo M. Ragauskas

Savo trečiajame mače, susitikdami su „Akademija-Šiauliai-2“, „JProject-VVA“ iškovojo įtikinamą pergalę 41-7, parodant, kad jų komandos dvasia ir pastangos neišsenka. Tačiau, paskutinėse rungtynėse dėl penktos vietos prieš „Akademija-Šiauliai-1“, net ir sunkiai iškovotos lygiosios antrame kėlinyje (7-7), neišgelbėjo komandos nuo 12-26 nesėkmės.

Nepaisant to, „JProject-VVA“ treneris Vidmantas išreiškė pasididžiavimą savo komanda, ypač dėl to, kad pavyko suburti pilną ir vieningą komandą, į kurią įsiliejo ir trenerio Dariaus auklėtiniai iš Alytaus. Geriausio žaidėjo vardas atiteko Armandui Bernadišiui, kuris savo ryžtu ir atsidavimu tapo komandos lyderiu.

Lietuvos regbis nuotrauka (LRF)

Nors pradžia nebuvo lengva, „JProject-VVA“ parodė žymią pažangą per rungtynes, o antras turas, kuris įvyks gegužės 19-ąją dieną Vilniuje, suteiks galimybę dar kartą įrodyti savo žaidimo kokybę ir komandinį vienybę. Sudėtingi išbandymai ir išmoktos pamokos Šiauliuose taps tvirtu pamatu ateinančioms varžyboms.

I turo REZULTATAI ir TAŠKAI

Scroll to Top