Sunkus Savaitgalis Šiauliuose: „JProject-VVA“ Sužinojo Čempionato Iššūkius

Gegužės 12 dieną, Šiauliuose įvyko intriguojantis Lietuvos jaunučių R-7 čempionato trečiasis ir paskutinis turas. Čia susirinko 9 komandos, iš visos šalies, suskirstytos į trejas grupes, siekiančios išsiaiškinti savo jėgas ir vietas trečiajame Lietuvos čempionato ture.

Mūsų „JProject-VVA“ komanda, patekusi į C grupę, susitiko su Panevėžio „Sporto centru“ ir Vilniaus „Sostinės Tauras-Geležinis Vilkas“ komandomis. Pirmosios rungtynės prieš Panevėžio atstovus buvo sunkus išbandymas – pralaimėjome jas rezultatu 0-47. Toliau sekusi dvikova su Vilniaus komanda taip pat baigėsi nesėkme, šį kartą dar skaudesniu rezultatu – 0-48.

Šios pralaimėjimų serijos mus atvedė prie kovos dėl 7-9 vietų. Trečiosiose rungtynėse susitikome su Šiaulių „Akademija-Šiauliai“ ekipa. Nepaisant pastangų, ir šios rungtynės pasibaigė pralaimėjimu 0-40. Finalinis mūsų komandos pasirodymas turnyre įvyko prieš Jurbarko „Sporto centras“ komandą, kurios metu sugebėjome pasipriešinti stipriau, tačiau vistiek nusileidome 5-22.

Per visą turnyrą „JProject-VVA“ komanda pasirodė drąsiai, tačiau akivaizdu, kad jų žaidimas reikalauja gerokai didesnio dėmesio taktikos ir technikos aspektams. Treneris Mantas pripažino, kad gynyba ir puolimas buvo silpnosios komandos vietos, ir pažadėjo, kad artėjančios treniruotės bus skirtos būtent šiems aspektams tobulinti.

Šios patirtys, nors ir skaudžios, yra svarbios komandos augimui ir pasirengimui ateinančiam Lietuvos čempionate, kuris vyks gegužės 26 dieną Kaune. Tajus Karavickas buvo pripažintas geriausiu „JProject-VVA“ žaidėju, o jo indėlis į komandos žaidimą ir viltis yra neįkainojamas.

Nors šis čempionato etapas komandai „JProject-VVA“ nebuvo lengvas, jis suteikė vertingų pamokų ir parodė, kad kiekviena nesėkmė yra dar vienas žingsnis link sėkmės. Dabar, su naujai įgyta patirtimi ir aiškiais tikslais, „JProject-VVA“ yra pasiruošusi žengti į priekį ir paruošti naujas strategijas, kurios padės ateityje siekti aukštesnių rezultatų.

III turo REZULTATAI, taškai ir BENDRĄ TAŠKŲ LENTELĖ

Scroll to Top