Mūsų regbio komandų treneriai – aukščiausios klasės profesionalai

Vidmanto Valio akademijos (VVA) regbio klubas didžiuojasi pranešdamas apie ypatingą trenerio Vidmanto Valio pasiekimą. Pastaruoju metu Vidmantas Valys įveikė intensyvų mokymo maratoną, kurį vainikavo „World Rugby“ Level 2 trenerio sertifikatas. Šis sertifikatas, tai – tarptautinis pripažinimas, įrodantis profesionalias žinias regbio srityje.

Praėjusių metų spalio mėnesį V. Valys dalyvavo trenerių regbio kursuose Šiauliuose, kurie buvo tik pradžia jo kelionėje siekiant aukštesnės trenerio kvalifikacijos. Po kursų sekė dvylikos nuotolinių kursų programa per „World Rugby“ platformą, kurią treneris taip pat sėkmingai išlaikė. Šią programą sudaro – vaikų treniravimo specializacija, regbio žaidimo taisyklių ir žaidimo analizė bei sportininkų sveikatos priežiūra.

foto Alfredas Pliadis © [email protected]

Šis įvykis ne tik pabrėžia V. Valio asmeninę sėkmę ir atsidavimą savo profesijai, bet ir mūsų VVA klubo įsipareigojimą užtikrinti aukščiausią treniruočių kokybę savo auklėtiniams. Tai įrodymas, kad mūsų komanda yra sudaryta iš aukščiausio lygio profesionalų, kurie yra pasirengę teikti žinias bei ugdyti būsimus regbio profesionalus.

Mūsų VVA klubo siekis – auginti stiprius žaidėjus ne tik fiziniu, bet ir intelektualiniu, emociniu bei socialiniu požiūriu. V. Valio įvertinimas tai kartu ir įkvėpimas visiems klubo nariams bei treneriams. Mes džiaugiamės, kad galime pasiūlyti savo sportininkams treniruotes, kurias veda tikri savo srities ekspertai.

Ši naujiena yra puikus priminimas apie tai, kad mūsų klubo pasiekimai, įgytos žinios, trenerių profesionalumas, tai – nuolatinis tobulėjimas ir ėjimas pirmyn. Tuo pačiu, mus, kaip jauną klubą, tai motyvuoja ir skatina siekti aukščiausių standartų ugdant jaunuosius talentus.

Scroll to Top