„Vidmanto Valio akademijos“ Jaunių komanda iškovojo bronzos medalius

Spalio 8 d., Vilniaus „VVA-RM Cargo Baltic“ jaunių komanda vyko į Šiaulius, kur vyko 2023 m. Lietuvos regbio federacijos jaunių R-12 pirmenybės, V – turas. Ture iš viso dalyvavo 3 komandos, kurios sužaidė po dvejas rungtynes.

Pirmas rungtynes „VVA-RM Cargo Baltic“ žaidė su Vilniaus „Sostinės tauras-Geležinis vilkas“ komanda. Rungtynes pralaimėtos rezultatu 0-31 (0-14). Antras rungtynes jauniai žaidė su Šiaulių „Akademija-Baltrex“ komanda. Rungtynes laimėtos rezultatu 7-5 (7-5). Dėl pablogėjusio oro rungtynės buvo nutrauktos ir pergalė atiteko mūsų komandai.

Vilniaus „VVA-RM Cargo Baltic“ – penktame ture užėmė III vietą. 2023 m. Lietuvos regbio federacijos R-12 jaunių pirmenybėse bendroje įskaitoje liko trečioje vietoje. Geriausiu žaidėju varžybose išrinktas – Matas Dubrovnikas. Komandos treneris V. Valys pagyrė komandos žaidėjus, kad į varžybas pagaliau vyko pilnos sudėties. Varžybas komandos žaidėjai žaidė kovingai ir stengėsi sužaisti kuo geriau, o ypač antras. Pritrūko laiko pasirengimui, kad galėtų geriau sužaisti ir su stipresniais varžovais. Po varžybų visa komanda vyks prie Panevėžio pavalgyti ir grįžti namo. Dėkojame visiems tėveliams, kurie prisidėjo prie vaikų vežimo į varžybas, sirgo ir palaikė savo atžalas, fotografui už būsimas nuotraukas ir video.

Scroll to Top