„Mitava“ 2023 turnyras Latvijoje

Rugsėjo 23 d. „Vidmanto Valio akademijos“ jaunučiai, kartu su treneriu Vidmantu išvyko į Latviją, kur Jelgavoje dalyvavo tarptautiniame regbio-7 turnyre „Mitava 2023“.

Tarptautiniame R7 turnyre dalyvavo 5 komandos: RK Mitava (Latvija), Livonia/RRK (Latvija), Vilniaus „Vidmanto Valio akademija“ (Lietuva), RKG (Latvija), RK Kovas (Lietuva). Turnyras vyko vieną dieną, organizatoriai pasirūpino viskuo: karštais pietumis, vandeniu, o pasibaigus turnyrui vaikai gavo apdovanojimus, pertraukų metu visoms komandoms buvo suteiktos patalpos, nes tą dieną lijo ir teko trumpam prisiglausti bei aptarti praėjusias ir busimas varžybas.

Pirmąsias rungtynes vilniečiai žaidė su RKG (Latvija) komanda, tačiau pralaimėjo rezultatu 25-5. Antrąsias rungtynes žaidė su RK Kovas (Lietuva) komanda, vilniečiai varžybos laimėjo rezultatu 50-0. Trečiąsias rungtynes žaidė Livonia/RRK (Latvija) komanda, rungtynės laimėjo rezultatu 35-5. Ketvirtąsias rungtynes žaidėme su RK Mitava (Latvija) šeimininkų komanda, rungtynės pralaimėjo rezultatu 15-10, nors po pirmo kėlinio pirmavome 5-10.

Tarptautiniame regbio-7 turnyre „Mitava 2023“ „Vidmanto Valio akademijos“ komanda iškovojo trečią vietą. Abraomas Beliauskas buvo pripažintas geriausias komandos žaidėjas, jis atsiskleidė ir pasižymėjo gynyboje.

Po turnyro vyko apdovanojimai, komandos žaidėjams buvo įteikti medaliai, komandai taurė, o komandos kapitonas Dominykas Petrauskas ir treneris Vidmantas Valys gavo asmenines dovanas. Treneris V. Valys pasidžiaugė laimėjimu, kuris buvo pirmas naujajam klubui. Dėkojame tarptautinio turnyro „Mitava 2023“ organizatoriams, už puikias sąlygas ir gerai suorganizuotą turnyrą. Norime padėkoti ir mamai Agnei, kuri prižiūrėjo mūsų mažuosius per turnyrą, sirgo už juos ir užkimo, vertėjavo vaikams, kurie žaidė už Latvijos klubą, fotografavo ir filmavo, vairavo automobilį ir rodė treneriui kelią. Nuoširdus Jums AČIŪ