Vidmanto Valio akademijos regbio bendruomenė krepšinio varžybose

VVA bendruomenė kovo 17 d., pakviesta BC „Wolves“, stebėjo krepšinio rungtynes. Esame labai dėkingi organizatoriams, kurie VVA padovanojo 50 bilietų į Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) rungtynes, kuriose varžėsi Vilniaus „Wolves“ ir Panevėžio „7BET-Lietkabelis“.

Laisvalaikis praleistas kartu krepšinio varžybose suteikė regbio bendruomenės sirgaliams išskirtinę galimybę patirti sportinį džiaugsmą ne tik regbio aikštelėje. Vaikai varžybas stebėjo su savo pieštais plakatais ir šūkiais, o po rungtynių turėjo išskirtinę progą susitikti su Lietuvoje gerai žinomomis asmenybėmis. Degančios akys, palaikymo dvasia palaikant krepšininkus kūrė nepakartojamą atmosferą, pabrėžiančią sporto renginių svarbą ir bendruomenės suartėjimą jų metu. Patirtos geros emocijos dar kartą parodė, kad sportas yra geriausiais vienybės ir draugystės receptas.

Tikime, kad dar bus ne vienos rungtynės subūrusios VVA regbio bendruomenę. Palaikyti kitus sportininkus ir dalintis geriausiomis emocijomis visada yra labai svarbu ir būtina. Dėkojame už šią neįkainojamą dovaną –  sportinį reginį, ilgai išliksiantį vaikų ir jų tėvelių atmintyje.

Scroll to Top